Hakkımızda

Sihirli Tuş. 02 Eylül 2013 tarihinde doğdu. Sektörde yeni gibi duruyor olmamıza rağmen, aslında 18 yıllık bir tecrübe birikimi ile birlikte hizmet veren, yeni ama köklü bir firmayız. Ne istediğinizi anlayan, Sizleri dinlerken kafamızda projeyi yazıp bitiren, tecrübelerimizle Sizleri yönlendiren bir anlayışın öncüsü olmak adına kurulduk. Yenilikçi teknolojileri takip eden, donanımsal ve yazılımsal olarak her zaman en iyisinin, Sizler için en iyisi olması için çalışan bir anlayışın öncüsü olmak adına varız.

Adımız Sihirli Tuş. Çünkü aklımızda, duygularımızda var olan düşüncelerimizi parmaklarımızın ucundan yazılıma aktararak sizlere çözümü sunan Bizlerin, klavye üzerindeki sihirli dokunuşlarıdır Sihirli Tuş.

Neden Sihirli Tuş . Her gün yazılan kodları toplasak bir hikaye kitabı çıkartacak kadar satır elde edersiniz. Her ayı toplasınız roman olur. Projeyi bitirdiğinizde artık bir ansiklopedi sahibisinizdir. Bizim kütüphanemizde binlerce hikaye, yüzlerce roman ve onlarca ansiklopedi bulursunuz. Bunların hepsi Sizlere sunduğumuz tecrübenin zenginliğidir.

BİZ KİMİZ ?